Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Autor: Ondřej Topinka

Odstřel 13.10.2020

Dne 13. 10. 2020 bude v době od 10:00 do 15:00 hodin proveden clonový odstřel č.  957Lit  v lomu Litice. Plánovaná nálož je 8 000 kg. Odstřel bude proveden pod vedením TVO  Jakuba Peška.

Pozvánka na mimořádné zastupitelstvo 7.10.2020

Podle zákona o obcích je svoláno řádné jednání Zastupitelstva MO Plzeň 10 – Lhota na den

7. října 2020 (středa) od 17:00hod.

v zasedací místnosti Úřadu MO Plzeň 10 – Lhota, K Sinoru  62 / 51

Program:

  1. Zahájení, zapisovatel, náv. komise, ověřitelé
  2. Vodovod Cedrová ul.
  3. Rozpočtové opatření
  4. Různé
  5. Závěr

Podklady pro jednání budou předloženy zastupitelům formou „na stůl“.

Pozvánka zastupitelstvo 7.9.2020

Podle zákona o obcích je svoláno řádné jednání Zastupitelstva MO Plzeň 10 – Lhota na den

7. září 2020 (pondělí) od 17:30 hod.

v zasedací místnosti Úřadu MO Plzeň 10 – Lhota, K Sinoru  62 / 51

Program:

  1. Zahájení, zapisovatel, náv. komise, ověřitelé
  2. Zpráva starostky
  3. Rozbor hospodaření 1-7/2020 [usnesení, přílohy]
  4. Rozpočtová opatření [usnesení, přílohy]
  5. Dotace 2020 – Benátská noc [usnesení, přílohy]
  6. Vodovod Cedrová ul. [usnesení]
  7. Směna pozemku – 707 [usnesení, přílohy]
  8. Prodej pozemku – 437/9 [usnesení, přílohy]
  9. Prodej části pozemku – 781/84 [usnesení, přílohy]
  10. Prodej pozemku – 417/8 [usnesení, přílohy]
  11. Prodej pozemku – 417/7 [usnesení, přílohy]
  12. Prodej pozemku – 714/16 [usnesení, přílohy]
  13. Směna pozemků – 817/6 a p.č.62 (bude staženo z programu)
  14. Statut města Plzně [usnesení, přílohy]
  15. Nařízení města – MHD [usnesení, přílohy]
  16. Kontrola plnění usnesení [usnesení]
  17. Informativní zpráva – MŠ [podklady]
  18. Různé
  19. Závěr

Od 2.9.2020 – částečná uzavírka silnice č. III/18043 K Sinoru

Magistrát města Plzně jako orgán povoluje částečnou uzavírka silnice č. III/18043 K Sinoru na území města Plzně,
v úseku mezi ulicemi K Radbuze – Ke Křížku, uzavírka vždy jednoho jízdního pruhu v maximální délce 50m

  • Zvláštní užívání silnice č. III/18043 K Sinoru, v Plzni, se povoluje v termínu od 26.8.2020 do 6.9.2020
  • Částečná uzavírka silnice č. III/18043 K Sinoru na území města Plzně se povoluje v termínu od 2.9.2020 (nejdříve od 8:00 hodin) do 4.9.2020.

Sokol Lhota – rozpis zápasů přípravky 2020

SOKOL LHOTA – starší přípravka – krajský přebor

  1. kolo – sobota 4.9.2020, 10.00 hod., hřiště Tachov
    FK Tachov, Sokol Lhota, TJ Dobřany, TJ Přeštice
  2. kolo – sobota 19.9.2020, 10.00 hod., hřiště Lhota
    Sokol Lhota,, FK Horažďovice, TJ Sušice A, SK Petřín A
  3. kolo – sobota 3.10.2020, 10.00 hod., hřiště Stod
    Slavoj Stod, Sokol Lhota,Viktoria Plzeň C, TJ Sušice B
  4. kolo – sobota 17.10.2020, 10.00 hod., hřiště Horažďovice
    FK Horažďovice, Sokol Lhota, FK Okula Nýrsko, SK Klatovy A
  5. kolo – sobota 31.10.2020, 10.00 hod., hřiště Senco Doubravka
    Senco Doubravka, Sokol Lhota,TJ Plzeň Košutka, SK Klatovy B
  6. kolo – sobota 14.11.2020, 10.00 hod., hřiště SK Klatovy
    SK Klatovy B, Sokol Lhota,FK Okula Nýrsko, TJ Sušice B

SOKOL LHOTA – mladší přípravka – krajský přebor

  1. kolo – sobota 12.9.2020, 10.00 hod., hřiště Lhota
    Sokol Lhota, Viktoria Plzeň A, Viktoria Plzeň B, Kohouti Rokycany
  2. kolo – sobota 26.9.2020, 10.00 hod., hřiště Svatobor Hrádek
    Svatobor Hrádek, Sokol Lhota,SK Petřín B, FK Okula Nýrsko
  3. kolo – sobota 10.10.2020, 10.00 hod., hřiště Horažďovice
    FK Horažďovice, Sokol Lhota,Start Luby, TJ Přeštice
  4. kolo – sobota 24.10.2020, 14.00 hod., hřiště FC Viktoria
    FC Viktoria Plzeň (dívky), Sokol Lhota,SK Klatovy, SK Petřín A
  5. kolo – sobota 7.11.2020, 10.00 hod., hřiště Sušice
    TJ Sušice, Sokol Lhota,Slavoj Stod, Jiskra Domažlice