Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Aktuálně

Zloději ve Lhotě

V našem obvodu se nyní značně zvýšil počet krádeží zahradní techniky, nářadí a jiných snadno "přenositelných" předmětů, které lze zpeněžit. Víme od policie, že mnoho z Vás okradených tuto skutečnost oficiálně ani nenahlásilo, ať už z důvodů nízké škody nebo např. nepravděpodobností dopadení pachatele (pachatelů).

celý článek

Příjezd sv. Martina

MO10 Plzeň Lhota a skupina historického a scénického šermu Rytíři Koruny České pro Vás připravili komponovaný příběh o sv. Martinovi. Příjezd a představení začíná v NEDĚLI 13.11.2022 od 14:00 na lhotské návsi.

celý článek

Rozšíření portálu

Rádi bychom rozšířili informace na našem portálu o rubriku nabízených služeb od lokálních firem a živnostníků. Máte-li zájem o registraci do našeho lokálního katalogu služeb, pošlete prosím základní informace o zápisu.

celý článek

Obvod má nové vedení

Na ustavujícím zastupitelstvu 17.10.2022 MO10 Plzeň Lhota bylo zvoleno nové vedení obvodu ve složení: starosta Jan Havel (TOP09), místostarosta Jan Novák (KDU-ČSL), místostarosta Ondřej Topinka (SNK Pro Vás s podporou STAN)

celý článek

Možnosti vyplnění volebního lístku

V našem volebním obvodu máme ustanovený počet 9 zastupitelů. O Vaši přízeň se uchází celkem 3 strany, každá po 9ti kandidátech. Každý volič má k dispozici tedy celkem 9 hlasů, které může libovolně udělit svým kandidátům nebo celé straně.

celý článek